Ana SayfaEDİTÖRDENDijital Topuklar 2018 #tutkunubul temasıyla 1 Kasım'da

Dijital Topuklar 2018 #tutkunubul temasıyla 1 Kasım’da

2016’da “Türkiye’nin ilk ve tek dijital kadın zirvesi” olarak çıktığımız yolda, geçtiğimiz Mart ayı itibarıya bir “dijital kadın platformu”na evrildik. Hedefimiz aynı: kadının dijital dünyaya yön veren duruşunu herkese duyurmak ve bu dünyadaki dinamikleri değerlendirmek…

Yüzlerce kadının hayatına dokunan ilk iki zirvemizin ardından bu sene de, Dijital Topuklar 2018 için toplanıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kasım ayının ilk günü gerçekleştireceğimiz zirve, İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde olacak.

#tutkunubul teması ile hazırladığımız programda birçok uzman, girişimci ve etki lideri çeşitli söyleşi ve panellerde, dert edindiğimiz konuları konuşuyor olacak. Dijital dünyada iş yapmanın yanı sıra feminizm ve toplumsal cinsiyet eşitliliği, girişimcilik, şefkatli, feminen liderlik, dijital yerlilerin teknoloji kullanımı gibi birçok konuyu ele alan Dijital Topuklar olarak, kadınlar için fayda odaklı, içten, güvenilir ve yol gösterici konu ve konuşmacılar ile kadınları kendi tutkularını keşfetmeye, yaratıcılıklarını harekete geçirerek üretmeye ve ürettikleri dünya ile paylaşmaya bu yıl da davet ediyoruz.

Bugünün ekonomik ortamında böylesi bir etkinliği ayağa kaldırmak kolay olmadı. Piyasa koşullarının zorluğuna rağmen, söyleyeceklerimizi önemseyen, dert edindiğimiz konuların görünürlüğüne katkıda bulunmak isteyen sponsorlarımızın da desteğiyle, yaklaşık bir senedir üzerinde çalıştığımız Dijital Topuklar‘ı 1 Kasım’da sahneye taşıyacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Herkesi etkileyen ekonomik zorlukları da göz önünde bulundurarak bu yıl bilet fiyatımızı yükseltmemeye uğraştık. Biletlerimiz biletix web sayfasında, geçen seneki fiyatı ile satışta… Bu sene kontenjan 600 kişi ile sınırlı ve biletlerin çabuk tükeneceğini öngörüyoruz.

Katılmak, paylaşmak, ilham almak ve ilham olmak isteyen herkesi 1 Kasım’da İTÜ Maçka’ya bekliyoruz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read