Duygu Ersoy

Tarsus Amerikan Koleji’nden mezun olduktan sonra Virginia Üniversitesi’nde İktisat ve Sanat Tarihi eğitimi alan Duygu Ersoy, kariyerine 2001 yılında KordSA Sabancı Dupont’ta Finans Müdürü olarak başladı.

2007 yılında Unilever’de çalışmaya başlayan Ersoy, Ev ve Çamaşır Bakım kategorisi finans müdürlüğünden sonra önce Yumuşatıcı Kategorisi’nde marka müdürlüğü ardından Unilever yolculuğuna sırasıyla; OMO Türkiye, Kuzey Afrika ve Arabistan’dan Sorumlu Kıdemli Marka Müdürü ve Algida Türkiye Ev Tipi Dondurma Portföyünden Sorumlu Kıdemli Marka Müdürü olarak devam etti.

Şu anda Unilever’de Türkiye, Kuzey Afrika, Rusya, İran ve Arabistan’dan sorumlu Pazarlama Direktörü olarak kariyerine devam ediyor. Kariyeri boyunca yeni ürünlerin yeni pazarlara tanıtılmasının yanı sıra pek çok sürdürülebilirlik projesinde de görev alan Ersoy, Semih ve Kaan adında iki oğlan annesi.

Duygu Ersoy hayattaki amacının zorluklardan yılmadan yargıları değiştirmek olduğuna inanıyor ve hem kendisinin hem de çocuklarının yaşamını bu şekilde zenginleştirmeyi hedefliyor.